Location : Home > C > CRCW080548R7FKTA
CRCW080548R7FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080548R7FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080548R7FKTA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW080548R7FKTA RoHS Compliant 37665 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW080548R7FKTA RES SMD 48.7 OHM 1 1/8W 0805 782100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW080548R7FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 48.7ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd