Location : Home > C > CRCW080547K5FKTA
CRCW080547K5FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080547K5FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080547K5FKTA N/A 25000 VISHAY 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
CRCW080547K5FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 47.5Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW080547K5FKTA RoHS Compliant 38105 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW080547K5FKTA RES SMD 47.5K OHM 1 1/8W 0805 782700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited