Location : Home > C > CRCW0805470RJNEA
CRCW0805470RJNEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0805470RJNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0805470RJNEA RES 470 OHM 1/8W 5 0805 SMD 6000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW0805470RJNEA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW0805470RJNEA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 470ohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com