Location : Home > C > CRCW0805442RFKTA
CRCW0805442RFKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0805442RFKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0805442RFKTA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW0805442RFKTA RES SMD 442 OHM 1 1/8W 0805 784300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0805442RFKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 442ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW0805442RFKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 442ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.