Location : Home > C > CRCW0805402KFKTA
CRCW0805402KFKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0805402KFKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0805402KFKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 402Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW0805402KFKTA RoHS Compliant 37655 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW0805402KFKTA RES SMD 402K OHM 1 1/8W 0805 786300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited