Location : Home > C > CRCW08053K48FKTA
CRCW08053K48FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08053K48FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08053K48FKTA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW08053K48FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 3.48Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW08053K48FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 3.48Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
CRCW08053K48FKTA RoHS Compliant 37695 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DX120-3 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 18V 120W
DX120-3 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DX120-3 NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2938581 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 120W