Location : Home > C > CRCW08053K48FKEAHP
CRCW08053K48FKEAHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08053K48FKEAHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08053K48FKEAHP RES SMD 3.48K OHM 1 1/3W 0805 783400 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW08053K48FKEAHP RES 3.48K OHM .33W 1 0805 SMD 11571 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW08053K48FKEAHP RES SMD 3.48K OHM 1 1/3W 0805 678200 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW08053K48FKEAHP RES SMD 3.48K OHM 1 1/3W 0805 783400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DY110-1 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CNVRTR 5V +/-12V -5V 110W