Location : Home > C > CRCW08053K16FKEAHP
CRCW08053K16FKEAHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08053K16FKEAHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08053K16FKEAHP RES SMD 3.16K OHM 1 1/3W 0805 1321700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08053K16FKEAHP RES SMD 3.16K OHM 1 1/3W 0805 783700 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW08053K16FKEAHP RES 3.16K OHM .33W 1 0805 SMD 25000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW08053K16FKEAHP RES SMD 3.16K OHM 1 1/3W 0805 678500 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2941060 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5.1V 10W