Location : Home > C > CRCW0805324RFKTA
CRCW0805324RFKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0805324RFKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0805324RFKTA RoHS Compliant 38325 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW0805324RFKTA RES SMD 324 OHM 1 1/8W 0805 795800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0805324RFKTA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MP4-1D-1E-4LL-4LE-00 IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DPD120020-P13/RP-SZ Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
DPD120020-P13/RP-SZ IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ZPS403 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 3.3V 40W