Location : Home > C > CRCW08052R70JNEAHP
CRCW08052R70JNEAHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08052R70JNEAHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08052R70JNEAHP RES SMD 2.7 OHM 5 1/3W 0805 1001900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW08052R70JNEAHP RES SMD 2.7 OHM 5 1/3W 0805 896700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW08052R70JNEAHP RES SMD 2.7 OHM 5 1/3W 0805 1551900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08052R70JNEAHP RES SMD 2.7 OHM 5 1/3W 0805 891900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NPS44-M Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 45W