Location : Home > C > CRCW08052R21FNEA
CRCW08052R21FNEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08052R21FNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08052R21FNEA RES SMD 2.21 OHM 1 1/8W 0805 1417200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08052R21FNEA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 2.21ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com