Location : Home > C > CRCW08052K32FKTA
CRCW08052K32FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08052K32FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08052K32FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 2.32Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW08052K32FKTA RoHS Compliant 38095 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW08052K32FKTA RES SMD 2.32K OHM 1 1/8W 0805 802800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited