Location : Home > C > CRCW0805261RFKEA
CRCW0805261RFKEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0805261RFKEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0805261RFKEA RoHS Compliant 37645 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW0805261RFKEA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 261ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
767163820G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 82 OHM 16SOIC