Location : Home > C > CRCW0805261KFHEAP
CRCW0805261KFHEAP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0805261KFHEAP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0805261KFHEAP RES SMD 261K OHM 1 1/8W 0805 792900 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW0805261KFHEAP RES SMD 261K OHM 1 1/8W 0805 792900 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW0805261KFHEAP RES SMD 261K OHM 1 1/8W 0805 687700 Vishay Dale 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CRCW0805261KFHEAP RES SMD 261K OHM 1 1/8W 0805 687700 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
9916250024 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 300W