Location : Home > C > CRCW08051R78FKTA
CRCW08051R78FKTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08051R78FKTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08051R78FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 1.78ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW08051R78FKTA RES SMD 1.78 OHM 1 1/8W 0805 893800 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW08051R78FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 1.78ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW08051R78FKTA Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 1.78ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW08051R78FKTA RES SMD 1.78 OHM 1 1/8W 0805 788600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GB60S12K Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 55W