Location : Home > C > CRCW08051R10FNEA
CRCW08051R10FNEA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08051R10FNEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08051R10FNEA RES SMD 1.1 OHM 1 1/8W 0805 1427100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW08051R10FNEA ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DTS180067SUDC-P5P-SZ Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 18V 12W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord Input
DTS180067SUDC-P5P-SZ IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DTS180067SUDC-P5P-SZ original 39655 17+/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
DTS180067SUDC-P5P-SZ Semiconductor 21563 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
JCA0605S15 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 15V 6W
JCA0605S15 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JCA0605S15 NEW 99210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
JCA0605S15 XPPOWER 8 741 CHIPNET USA
R0.25D-1512/P Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 0.25W 15VIN +/-12VOUT
R0.25D-1512/P IC 40980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R0.25D-1512/P NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R0.25D-1512/P Recom Power 30000 12+ 10-DIP SMD Module (6 Leads) Evergreen Electronics Co.,Ltd
JC2A-DC12V-VDE Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay DPST (2 Form A) 12VDC Coil Through Hole
JC2A-DC12V-VDE N/A 68500 2016 Rohs And New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
JC2A-DC12V-VDE originalne 621853 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
JC2A-DC12V-VDE Panasonic Electric Works 8000 16+ RELAY GEN PURPOSE DPST 10A 12V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG2012N-1652-C-T5 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RG2012N-1652-C-T5 Susumu 1244200 2015+ RES SMD 16.5K OHM 0.25 1/8W Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
RG2012N-1652-C-T5 Susumu 1244200 2015+ RES SMD 16.5K OHM 0.25 1/8W Unitronix Electronics Limited
RG2012N-1652-C-T5 Susumu 598900 2015+ RES SMD 16.5K OHM 0.25 1/8W Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
HS100 1K5 F Resistors Chassis Mount Resistors RES CHAS MNT 1.5K OHM 1% 100W