Location : Home > C > CRCW08051K74FKEAHP
CRCW08051K74FKEAHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW08051K74FKEAHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW08051K74FKEAHP RES SMD 1.74K OHM 1 1/3W 0805 891000 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW08051K74FKEAHP RES 1.74K OHM .33W 1 0805 SMD 18780 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW08051K74FKEAHP RES SMD 1.74K OHM 1 1/3W 0805 785800 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW08051K74FKEAHP RES SMD 1.74K OHM 1 1/3W 0805 1441000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DZ-B209 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 200W