Location : Home > C > CRCW080518K2DKTAP
CRCW080518K2DKTAP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080518K2DKTAP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080518K2DKTAP RES SMD 18.2K OHM 0.5 1/8W 0805 607800 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW080518K2DKTAP RES SMD 18.2K OHM 0.5 1/8W 0805 502600 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW080518K2DKTAP RES SMD 18.2K OHM 0.5 1/8W 0805 1234100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NTS355 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 200W