Location : Home > C > CRCW080510K0FKTC
CRCW080510K0FKTC
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW080510K0FKTC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW080510K0FKTC ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW080510K0FKTC RES SMD 10K OHM 1 1/8W 0805 693700 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW080510K0FKTC Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 10Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW080510K0FKTC Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 10Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW080510K0FKTC RES SMD 10K OHM 1 1/8W 0805 588500 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW080510K0FKTC Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 10Kohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd