Location : Home > C > CRCW0805100RFKEB
CRCW0805100RFKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0805100RFKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0805100RFKEB Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 100ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW0805100RFKEB 7984566 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DRR-20A Power Supplies - External/Internal (Off-Board) Accessories MODULE REDUNDANCY 20A DIN RAIL