Location : Home > C > CRCW06036R34FNEB
CRCW06036R34FNEB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW06036R34FNEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW06036R34FNEB Thick Film Resistors - SMD 1/10watt 6.34ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW06036R34FNEB RES SMD 6.34 OHM 1 1/10W 0603 889400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW06036R34FNEB Thick Film Resistors - SMD 1/10watt 6.34ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd