Location : Home > C > CRCW06035R60FNEB
CRCW06035R60FNEB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW06035R60FNEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW06035R60FNEB RES SMD 5.6 OHM 1 1/10W 0603 890100 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW06035R60FNEB Thick Film Resistors - SMD 1/10watt 5.6ohms 1 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd