Location : Home > C > CRCW06033R30FNTA
CRCW06033R30FNTA
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW06033R30FNTA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW06033R30FNTA RoHS Compliant 38725 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
CRCW06033R30FNTA standard package with RoHS 45640 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CRCW06033R30FNTA RES SMD 3.3 OHM 1 1/10W 0603 1230100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMI18-12-V-P5R Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 12V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade Input
DLP75241/C2EJ Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 60W
DLP75241/C2EJ NEW 96050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DPS58 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 48V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input