Location : Home > C > CRCW0603316RFKTC
CRCW0603316RFKTC
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0603316RFKTC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0603316RFKTC RES SMD 316 OHM 1 1/10W 0603 891200 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW0603316RFKTC RES SMD 316 OHM 1 1/10W 0603 786000 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW0603316RFKTC RES SMD 316 OHM 1 1/10W 0603 1441200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW0603316RFKTC RES SMD 316 OHM 1 1/10W 0603 781200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GPC80-5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 80W
GPC80-5 654789 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
GPC80-5 654789 13+ fenkey electronics co.,ltd
GPC80-5 IC 58890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GPC80-5 SL Power Electronics Manufactu 8000 2012+ POWER SUPPLY SWITCHER 80W 5V SIMEN Electronics Co.,Ltd