Location : Home > C > CRCW060328K7FKEC
CRCW060328K7FKEC
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW060328K7FKEC distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW060328K7FKEC RES SMD 28.7K OHM 1 1/10W 0603 1412000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW060328K7FKEC RES SMD 28.7K OHM 1 1/10W 0603 785000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DZ-B209 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 24V 200W