Location : Home > C > CRCW0603124RFKEB
CRCW0603124RFKEB
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0603124RFKEB distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0603124RFKEB RES SMD 124 OHM 1 1/10W 0603 784800 Vishay Dale 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CRCW0603124RFKEB RES SMD 124 OHM 1 1/10W 0603 890000 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW0603124RFKEB RES SMD 124 OHM 1 1/10W 0603 784800 Vishay Dale 1534+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BS2660-7R Power Supplies - External/Internal (Off-Board) DC DC Converters DC/DC CONVERT DUAL 24V 2A