Location : Home > C > CRCW040291R0JNTD
CRCW040291R0JNTD
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040291R0JNTD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040291R0JNTD Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 91ohms 5 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW040291R0JNTD ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MENB1010A0549B01 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 5V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input
MP1-3R-3R-1U-01 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MP1-3R-3R-1U-01 NEW 88150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PES1-S24-S24-M-TR Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERT DC/DC 1W 24V 42MA OUT
PES1-S24-S24-M-TR IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PES1-S24-S24-M-TR NEW 87650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VASD2-S5-D5-SIP Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER DC/DC 2W +/-5V 200MA
VASD2-S5-D5-SIP CUI 10000 17+ 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
VASD2-S5-D5-SIP CUI 5656 17+ SIP EKT Electronics Co., Ltd
VASD2-S5-D5-SIP CUI 22753 17+ SOPSMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
REC3-4812DRWZ/H2/C/SMD-R Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 3W 18-72VIN +/-12VOUT
TX2SL-L2-9V Relays Signal Relays, Up to 2 Amps Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
TX2SL-L2-9V 498765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
TX2SL-L2-9V N/A 98600 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
TX2SL-L2-9V originalne 54805 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
G2RL-1-H DC24 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VDC Coil Through Hole
G2RL-1-H DC24 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
G2RL-1-H DC24 NEW 77570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
G2RL-1-H DC24 Omron 3000 12+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
G2RL-1-H DC24 Omron Electronics Inc-EMC Div 8000 16+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Power Agency Co.,Ltd