Location : Home > C > CRCW0402909KCHEDP
CRCW0402909KCHEDP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0402909KCHEDP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0402909KCHEDP RES SMD 909K OHM 0.25 1/16W 696500 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW0402909KCHEDP Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 909Kohms 0.25 50ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
CRCW0402909KCHEDP RES SMD 909K OHM 0.25 1/16W 591300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited