Location : Home > C > CRCW04028M25FKED
CRCW04028M25FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04028M25FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04028M25FKED RES SMD 8.25M OHM 1 1/16W 0402 579500 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW04028M25FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 8.25Mohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd