Location : Home > C > CRCW04027M32FKED
CRCW04027M32FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04027M32FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04027M32FKED RES SMD 7.32M OHM 1 1/16W 0402 580100 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW04027M32FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 7.32Mohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd