Location : Home > C > CRCW04026R20FKED
CRCW04026R20FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04026R20FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04026R20FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 6.2ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW04026R20FKED ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW04026R20FKED RES SMD 6.2 OHM 1 1/16W 0402 887900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com