Location : Home > C > CRCW04026K65FKED
CRCW04026K65FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04026K65FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04026K65FKED 2012+ 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
CRCW04026K65FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 6.65Kohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW04026K65FKED N/A 90000 VISHAY 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3-2176094-1 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 249K OHM 0.1% 1/4W 0805
3-2176094-1 TE Connectivity AMP Connectors 1519600 2015+ RES SMD 249K OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-2176094-1 TE Connectivity AMP Connectors 789400 1534+ RES SMD 249K OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3-2176094-1 TE Connectivity AMP Connectors 884600 2015+ RES SMD 249K OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com