Location : Home > C > CRCW040262R0JNED
CRCW040262R0JNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040262R0JNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040262R0JNED ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW040262R0JNED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 62ohms 5 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW040262R0JNED 7984566 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
CRCW040262R0JNED 7984566 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CRCW040262R0JNED 7984566 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RG3216N-9763-B-T5 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 976K OHM 0.1% 1/4W 1206
RG3216N-9763-B-T5 Susumu 3000 12+ RES 976K OHM 1/4W .1 1206 SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
RG3216N-9763-B-T5 Susumu 80000 2012+ Thin Film Resistors - SMD 1/4W 976Kohm 0.1 10ppm Learn More Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
RG3216N-9763-B-T5 Susumu 80000 2012+ Thin Film Resistors - SMD 1/4W 976Kohm 0.1 10ppm Learn More PXT Direct Electronics Co.,Ltd
RG3216N-9763-B-T5 Susumu 80000 2016+ Thin Film Resistors - SMD 1/4W 976Kohm 0.1 10ppm Learn More enkaite Electronics Co., Ltd
TNPW12064K07BEEA Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 4.07K OHM 0.1% 1/4W 1206
TNPW12064K07BEEA NEW 79010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TNPW12064K07BEEA Vishay Dale 593000 2015+ RES SMD 4.07K OHM 0.1 1/4W 1206 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
S2-1RJ2 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 1 OHM 5% 1W 2615
S2-1RJ2 IC 58730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S2-1RJ2 Riedon 1407800 2015+ RES SMD 1 OHM 5 1W 2615 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
S2-1RJ2 Riedon 685600 1536+ RES SMD 1 OHM 5 1W 2615 Alphatek Technology Limited
S2-1RJ2 Riedon 780800 2015+ RES SMD 1 OHM 5 1W 2615 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com