Location : Home > C > CRCW04025R49FKED
CRCW04025R49FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04025R49FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04025R49FKED RES SMD 5.49 OHM 1 1/16W 0402 593900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW04025R49FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 5.49ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com