Location : Home > C > CRCW0402499RFKED
CRCW0402499RFKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0402499RFKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0402499RFKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 499ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
766161560G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 15 RES 56 OHM 16SOIC
766161560G CTS Electronic Components 800,000 15+ Resistor Networks & Arrays 56ohms 2 Bussed Global Thunder Electronics Co.,Ltd
766161560G CTS Resistor Products 775200 2015+ RES ARRAY 56 OHM 15 RES 16SOIC Renxim Technology Limited. sales@renxim.com