Location : Home > C > CRCW040247K0JNED
CRCW040247K0JNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040247K0JNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040247K0JNED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 47Kohms 5 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CPF0402B42K2E1 IC 36210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CPF0402B42K2E1 TE Connectivity 800,000 15+ 15+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CPF0402B42K2E1 TE Connectivity 800,000 15+ 15+ Power Agency Co.,Ltd
3-2176091-7 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 137 OHM 0.1% 1/4W 0805
3-2176091-7 TE Connectivity AMP Connectors 1532200 2015+ RES SMD 137 OHM 0.1 1/4W 0805 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3-2176091-7 TE Connectivity AMP Connectors 802000 1534+ RES SMD 137 OHM 0.1 1/4W 0805 AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
3-2176091-7 TE Connectivity AMP Connectors 897200 2015+ RES SMD 137 OHM 0.1 1/4W 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
3-2176091-7 TE Connectivity AMP Connectors 907200 NEW RoHS RES SMD 137 OHM 0.1 1/4W 0805 FindCores Electronics Inc.
770101332 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SIP
770101332 CTS Resistor Products 804100 2015+ RES ARRAY 3.3K OHM 9 RES 10SIP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
770101332 Electronics 27219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
770101332 IC 38330 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
768163183G Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 8 RES 18K OHM 16SOIC
768163183G CTS Resistor Products 887400 2015+ RES ARRAY 18K OHM 8 RES 16SOIC Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com