Location : Home > C > CRCW040243R0JNEDHP
CRCW040243R0JNEDHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040243R0JNEDHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040243R0JNEDHP RES SMD 43 OHM 5 1/8W 0402 1444900 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW040243R0JNEDHP RES SMD 43 OHM 5 1/8W 0402 788900 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATV101 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER +/-5V 24V 90W