Location : Home > C > CRCW040243K2FKTD
CRCW040243K2FKTD
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040243K2FKTD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040243K2FKTD ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW040243K2FKTD RES SMD 43.2K OHM 1 1/16W 0402 893300 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW040243K2FKTD RES SMD 43.2K OHM 1 1/16W 0402 788100 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
CRCW040243K2FKTD Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 43.2Kohms 1 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW040243K2FKTD Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 43.2Kohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
HE15-9-A+ Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 135W