Location : Home > C > CRCW04023M30JNED
CRCW04023M30JNED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04023M30JNED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04023M30JNED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 3.3Mohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW04023M30JNED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 3.3Mohms 5 200ppm 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW04023M30JNED RES SMD 3.3M OHM 5 1/16W 0402 902700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.