Location : Home > C > CRCW04023M09FKED
CRCW04023M09FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04023M09FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04023M09FKED ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW04023M09FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 3.09Mohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW04023M09FKED RES SMD 3.09M OHM 1 1/16W 0402 1229500 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW04023M09FKED RES 3.09M OHM 1/16W 1 0402 SMD 5000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor