Location : Home > C > CRCW040239R0FKTD
CRCW040239R0FKTD
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040239R0FKTD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040239R0FKTD ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW040239R0FKTD Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 39ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW040239R0FKTD Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 39ohms 1 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW040239R0FKTD Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 39ohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CRCW040239R0FKTD standard package with RoHS 45510 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
CRCW040239R0FKTD RES SMD 39 OHM 1 1/16W 0402 1419000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VGS-25-5 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 25W