Location : Home > C > CRCW040233R2FKEDHP
CRCW040233R2FKEDHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040233R2FKEDHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040233R2FKEDHP RES SMD 33.2 OHM 1 1/8W 0402 1336200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW040233R2FKEDHP RES 33.2 OHM .125W 1 0402 SMD 15500 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW040233R2FKEDHP RES SMD 33.2 OHM 1 1/8W 0402 676200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW040233R2FKEDHP RES SMD 33.2 OHM 1 1/8W 0402 786200 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW040233R2FKEDHP Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 33.2ohms 1 100ppm High Power Learn 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com