Location : Home > C > CRCW040233R0FKEDHP
CRCW040233R0FKEDHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040233R0FKEDHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040233R0FKEDHP RES SMD 33 OHM 1 1/8W 0402 1334400 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW040233R0FKEDHP RES SMD 33 OHM 1 1/8W 0402 674400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
CRCW040233R0FKEDHP Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 33ohms 1 100ppm High Power Learn Mo 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW040233R0FKEDHP RES 33.0 OHM .125W 1 0402 SMD 8567 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW040233R0FKEDHP RES SMD 33 OHM 1 1/8W 0402 784400 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.