Location : Home > C > CRCW040230K1DHEDP
CRCW040230K1DHEDP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040230K1DHEDP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040230K1DHEDP RES SMD 30.1K OHM 0.5 1/16W 792500 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
CRCW040230K1DHEDP RES SMD 30.1K OHM 0.5 1/16W 792500 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
CRCW040230K1DHEDP RES SMD 30.1K OHM 0.5 1/16W 687300 Vishay Dale 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
CRCW040230K1DHEDP RES SMD 30.1K OHM 0.5 1/16W 687300 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
7-1462037-1 Relays Signal Relays, Up to 2 Amps Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount
7-1462037-1 TE 10000 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
7-1462037-1 TE 10000 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
7-1462037-1 TE 10000 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
7-1462037-1 TE Connectivity 1380 12+ RELAY TELECOM DPDT 2A 24V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor