Location : Home > C > CRCW04022R74FKED
CRCW04022R74FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04022R74FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04022R74FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 2.74ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW04022R74FKED ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW04022R74FKED RES SMD 2.74 OHM 1 1/16W 0402 892600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com