Location : Home > C > CRCW04022R26FKED
CRCW04022R26FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04022R26FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04022R26FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 2.26ohms 1 100ppm 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
CRCW04022R26FKED RES SMD 2.26 OHM 1 1/16W 0402 688300 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com