Location : Home > C > CRCW04022M49FKTD
CRCW04022M49FKTD
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04022M49FKTD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04022M49FKTD ROHS 48050 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
CRCW04022M49FKTD Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 2.49Mohms 1 80000 Vishay/Dale 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
CRCW04022M49FKTD Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 2.49Mohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Global Thunder Electronics Co.,Ltd
CRCW04022M49FKTD RES SMD 2.49M OHM 1 1/16W 0402 1428100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW04022M49FKTD RES SMD 2.49M OHM 1 1/16W 0402 799100 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SPN75-05S Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 75W
SPN75-05S 687945 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SPN75-05S 687945 13+ fenkey electronics co.,ltd
SPN75-05S IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SPN75-05S NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MY3-AC6 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 6VAC Coil Socketable
MY3-AC6 IC 37802 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
MY3-AC6 N/A 72800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MY3-AC6 N/A 84250 2016 Original&New&Rhos European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
G7J-4A-T AC24 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay 4PST (4 Form A) 24VAC Coil Chassis Mount
G7J-4A-T AC24 Omron 2500 12+ RELAY GEN PURPOSE 4PST 25A 24V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
G7J-4A-T AC24 Omron Electronics Inc-IA Div 8000 16+ 16+ PXT Direct Electronics Co.,Ltd
G7J-4A-T AC24 Omron Electronics Inc-IA Div 8000 16+ RELAY GEN PURPOSE 4PST 25A 24V SIMEN Electronics Co.,Ltd