Location : Home > C > CRCW04022M20FKED
CRCW04022M20FKED
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW04022M20FKED distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW04022M20FKED RES 2.20M OHM 1/16W 1 0402 SMD 6360 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW04022M20FKED RES SMD 2.2M OHM 1 1/16W 0402 1517100 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW04022M20FKED Thick Film Resistors - SMD 1/16watt 2.2Mohms 1 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com