Location : Home > C > CRCW040227R0JNTD
CRCW040227R0JNTD
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW040227R0JNTD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW040227R0JNTD RES SMD 27 OHM 5 1/16W 0402 1531000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
CRCW040227R0JNTD RES SMD 27 OHM 5 1/16W 0402 871000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
108994546 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 52V 1800W