Location : Home > C > CRCW0402220KJNEDHP
CRCW0402220KJNEDHP
Share on FacebookShare on Facebook
CRCW0402220KJNEDHP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
CRCW0402220KJNEDHP RES 220K OHM .125W 5 0402 SMD 25000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
CRCW0402220KJNEDHP Thick Film Resistors - SMD 1/8watt 220Kohms 5 200ppm High Power Learn 80000 Vishay/Dale 2012+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com